Політика конфіденційності

Останнє оновлення: 04 липня 2023

Ця Політика конфіденційності описує яким чином інформація про Вас збирається, використовується та розкривається державною організацією «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (УКРНОІВІ) (далі – Компанія) під час використання та відвідування веб-сторінок за доменним іменем (адресою): http://www.tisc.net.ua/, https://tisc.nipo.gov.ua/ (далі – Сайт)

Ми використовуємо Ваші Персональні дані для надання та вдосконалення Сервісів. Відвідуючи Сайт та / або використовуючи Сервіси, Ви погоджуєтесь на збір та використання своїх персональних даних та приймаєте нашу Політику конфіденційності.

Тлумачення та визначення

Тлумачення

Слова, які починаються з великої літери, мають значення, які визначені в наступному розділі.

Наступні визначення мають те саме значення незалежно від того, відображаються вони в однині чи множині.

Визначення

Для цілей цієї Політики конфіденційності:

Збір та використання Персональних даних

Види даних, що збираються

Персональні дані

Під час використання Сайту ми можемо попросити Вас надати нам певні персональні дані, які можуть бути використані для Вашої ідентифікації з метою подальшого надання Сервісів. Відомості, які можуть ідентифікувати Вас, можуть містити:

Ми також можемо отримувати відомості про Вас з інших джерел та об’єднувати її разом із відомостями, які ми збираємо через Сайт

Використання відомостей

Компанія може використовувати Персональні дані для таких цілей:

Безпека

Компанія вживатиме всіх необхідних заходів для забезпечення безпечного збору, обробки та використання Ваших персональних даних, відповідно до цієї Політики конфіденційності, та не передаватиме іншим особам, установами та організаціям зібрані відомості про Вас, які можуть бути використані для Вашої ідентифікації.

Посилання на інші веб-сайти

Сайт, а також Сервіси можуть містити посилання на інші веб-сайти, якими ми не керуємо. Ми наполегливо радимо переглядати політику конфіденційності кожного відвідуваного Вами веб-сайту.

Ми не контролюємо і не несемо відповідальності за вміст, політику конфіденційності та практику будь-яких сторонніх сайтів чи сервісів.

Зміни Політики конфіденційності

Ми можемо час від часу оновлювати нашу Політику конфіденційності. Ми повідомимо Вас про будь-які зміни, розмістивши нову Політику конфіденційності на цій сторінці, та оновивши дату «Останнього оновлення» у верхній частині цієї Політики конфіденційності.

Ми рекомендуємо Вам періодично переглядати цю Політику конфіденційності на предмет будь-яких змін. Зміни цієї Політики конфіденційності набувають чинності, коли вони розміщені на цій сторінці..

Зберігання Персональних даних

Компанія буде зберігати і використовувати зібрані відомості на стільки, на скільки необхідно для того, щоб надавати якісні Сервіси та відповідати іншим цілям визначеним цією Політикою конфіденційності, і до тих пір, доки таке використання буде визнаватися Компанією доцільним.

Зв’яжіться з нами

Якщо у Вас виникли запитання щодо цієї Політики конфіденційності, Ви можете зв’язатися з нами: